Ocena kierowcy - Fiat Uno II

kierowca una, 18 lat temu
Rok produkcji 2000
Fiat Uno II 0.9 39KM 29kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
wystawiłem 4 bo jak za tą cene ten rocznik to dużo oczekiwać nie mozna!! wkoncu cena mówi o jakosci!! autko jak zadbane to sie trzyma i dobrze słuzy! nie ma co nażekac tylko słaby silnik ktory za duzo pali! i niedopracowane pierdułki! to moje pierwsze auto i dla poczatkujacych idealne! teraz mam chec na cos wiekaszego i mocniejszego !! maże o mazdzie 323 f!!! może ktoś ma do sprzedania????? ja sprzedam te uno jak ktos chce????!!!! jak cos to pisz na drenaz@poczta.onet.pl
elastyczny, denerwóje mnie krótka 1, głosny silnik przy wysokich obrotach
jak zimny to chaczy 1 i wsteczny, tak to wchodzi bez problemu,
mimo że fiat i dużo na nim oszczedzali to bo tylu uderzeniach w dziury (dwa razy wgieta faelga!!!) to zawieszenie jak nowe! jeszcze nic nie wymieniałem, dobrze sie trzyma do 120km/h potem to tak deczko gorzej
widoczność doskonała, idealna dla początkującego, ale denerwóje mnie wysoko umieszczone siedzenia, mogła by być regulacja!!!! tragiczna przednia szyba, wiecznie zamazana! głupota to jedna wycieraczka! tragiczny system spryskiwaczy!!
showków to może i mało ale ogólnie wszystko co potrzebne sie zmiesci, i wszystko pod ręką, czetelne wskazniki,
przecietna wentylacja, w niemcach mocniej wieje!! auto długo sie grzeje! brak ciepłego nawiewu na boki! ciagle zaparowane szyby!
miejsca jak na te autko wystarczy dla kazdego, najlepiej podruzowac w 4!! wkoncu tyo nie mercedes! ale zato zawsze sie zmiesci na parkingu! he
słabe wyciszenie! wszystko słychac! i silnik i szum opon i szum powietrza! trzeba miec dobre audio!!!!!
jak na ta pojemnosc to mogło by palic mniej srednio 7-8 litrów gazu!!! a ma tylko 40km!!! tyle to pali 1.6 ze 100km!!!!!!!!!!!!!
za ta cene jakość nie dziwi! ale nie ma co sie spodziewc bóg wie czego! trzeba dbac!
jak na mój egzemplarz to dobrze! nic mi sie nie psuło tylko musiałem wymieniac eksploatacyjene rzeczy klocki oleje, uszczelke pod przykrywa zaworów, termostat, łozysko, tak ogólnie to sie dobrze trzyma! lakier sladu rdzy nie ma! podwozie jak pomalowane bitexem to sie trzyma jak nowe!!!
poważnych usterek nie miałem ale to mysle zależy od egzemplaża! mysle że mniej od stylu jazdy bo sam czasem jeżdze nim jakbym w bmw siedział!

Usterki Fiat Uno II

Fiat Uno II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu